Stockholms Bowlingförbund

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Stockholm Junior Challenger Grand Prix just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Adam Marianiuk
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Albin Wase
Sundbybergs IK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Alice Olsson
BK Rosen
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Astrid Magnusson
Stureby BK
Brandbergen Tisdagen den 5 februari 18:00
Benjamin Hellström
BC Pegasus
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Casper Jakobsson
BK Rosen
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Celine Kilander
Haninge BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Charlie Pettersén
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Christoffer Cranser
Sundbybergs IK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Daniel Jarbrant
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Daniel Marianiuk
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
David Söderlund Bejeryd
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Ebba Thelenius
Hammarby IF BF
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Ella Toma
AIK
Brandbergen Tisdagen den 5 februari 18:00
Emil Löfström
Haninge BK
Brandbergen Tisdagen den 5 februari 18:00
Engla Cotera Nilsson
Stureby BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Erik Evelönn
Stureby BK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Evelina Lai
AIK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Fabian Carlsson
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Felicia Jakobsson
BK Rosen
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Fredrik Andersson
Sundbybergs IK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Gabriel Norrby
AIK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Gustaf Bertlid
Stureby BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Ida Wistrand
Stånga IF
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Irma Björell
Kings Pin BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Isabell From
AIK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Jonathan Hellström
BC Pegasus
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Jonathan Olsson
BK Rosen
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Julia Ekman
Stånga IF
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Julia Nygren
BK Rosen
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Kim Källström
Kings Pin BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Kristoffer Sund
AIK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Linnea Isberg Cranser
Bålsta BC
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Lisali From
Stureby BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Malin Berg
AIK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Malin Lindström
BK Rosen
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Manuel Layrisse
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Marcus Pettersson
Bålsta BC
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Mattias Jarbrant
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Melvin Eliasson
Stånga IF
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Mira Erlandsson
AIK
Brandbergen Tisdagen den 5 februari 18:00
Mirinda Melin
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Nicole Layrisse
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Olivia Ilstedt
AIK
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Robin Noberg
Bålsta BC
Brandbergen Lördagen den 9 februari 16:00
Ronja Eklund
Bålsta BC
Brandbergen Tisdagen den 5 februari 18:00
Samuel Molin
Kings Pin BK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
Stefanie Layrisse
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00
William Dahlsten
Sundbybergs IK
Brandbergen Söndagen den 10 februari 12:00

TOTALT: 49 SPELARE
Startande spelare:   49     Fördelning pojkar/flickor:   53%/47%     Totalt antal starter:   49     Antal spelade starter:   49
Utvecklat av     Meriq