Anmälda spelare - Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Stockholm Junior Challenge Grand Prix 2019
<< Tillbaka
Open Tjejer/Killar
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Albin Wase
Täby BwK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
2.
Elias Sjögren
Ludvika BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
3.
Fredrik Andersson
S:t Eriks Bowlingförening
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
4.
Jonathan Olsson
BK Rosen
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
5.
Kristoffer Sund
AIK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
6.
Malin Berg
BK Rosen
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
7.
Marcus Pettersson
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
8.
Noah Jakobsson
Stånga IF
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
9.
Robin Noberg
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
Hcp Tjejer
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Alice Olsson
BK Rosen
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
2.
Aurora Nilsson
BK Rudbeck
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
3.
Ebba Thelenius
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
4.
Ella Toma
Fredrikshof IF BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
5.
Engla Cotera Nilsson
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
6.
Evelina Lai
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
7.
Irma Björell
Kings Pin BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
8.
Isabell From
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
9.
Isolde Bjersander Härlin
BK Rosen
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
10.
Julia Nygren
BK Rosen
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
11.
Linnea Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
12.
Lisali From
B-K Eva
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
13.
Magdalena Eklund-Sporre
Team Sollentuna
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
14.
Mira Erlandsson
AIK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
15.
Mirinda Melin
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
16.
Nathalie Nilsson
Stånga IF
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
17.
Nicole Layrisse
AIK BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
18.
Olivia Ilstedt
AIK BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
19.
Ronja Eklund
BK Högland
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
20.
Stefanie Layrisse
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
Hcp Killar
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Benjamin Hellström
Fyrishof BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
2.
Casper Jakobsson
BK Rosen
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
3.
Charlie Pettersén
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
4.
Daniel Jarbrant
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
5.
Erik Evelönn
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
6.
Fabian Carlsson
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
7.
Felix Möller
Stureby BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
8.
Gabriel Norrby
AIK BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
9.
Jonathan Hellström
BC Pegasus
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
10.
José Velásquez
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
11.
Kalle Andersson
Team Sollentuna
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
12.
Kevin Granholm
BK Rudbeck
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
13.
Love Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
14.
Manuel Layrisse
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
15.
Markus Hellström
AIK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
16.
Mattias Jarbrant
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
17.
Melvin Eliasson
Stånga IF
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
18.
Oscar Sjögren
Team Sollentuna
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Torsdagen den 12 december 19:00
19.
Samuel Molin
Kings Pin BK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Lördagen den 7 december 16:30
20.
William Dahlsten
Sundbybergs IK
Sollentuna Bowlinghall Grand Prix
Söndagen den 8 december 15:30
Startande spelare:
81
Fördelning pojkar/flickor:
74%/26%
Totalt antal starter:
323
Antal spelade starter:
269
Utvecklat av
(
START
)
(
ANMÄLAN
)
(
STARTER, RESULTAT
)
(
BAROMETER
)
(
SPELARE
)
(
KONTAKT
)
(
HISTORIK
)