Anmälda spelare - Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Stockholm Junior Challenge Grand Prix 2019
<< Tillbaka
Open Tjejer/Killar
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Albin Wase
Täby BwK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
2.
Chris Granström
NBC Gullmarsplan BC
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
3.
Elias Sjögren
Ludvika BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
4.
Fredrik Andersson
S:t Eriks Bowlingförening
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
5.
Jonathan Olsson
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
6.
Kim Källström
Kings Pin BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
7.
Kristoffer Sund
AIK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
8.
Malin Berg
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
9.
Marcus Pettersson
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
10.
Noah Jakobsson
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
11.
Robin Noberg
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
Hcp Tjejer
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Alice Olsson
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
2.
Ebba Thelenius
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
3.
Emelie Stenegärd
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
4.
Engla Cotera Nilsson
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
5.
Evelina Lai
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
6.
Ida Wistrand
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
7.
Irma Björell
Kings Pin BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
8.
Isabell From
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
9.
Isolde Bjersander Härlin
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
10.
Julia Ekman
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
11.
Julia Nygren
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
12.
Linnea Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
13.
Lisali From
B-K Eva
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
14.
Malin Lindström
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
15.
Mira Erlandsson
AIK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
16.
Mirinda Melin
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
17.
Nicole Layrisse
AIK BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
18.
Olivia Ilstedt
AIK BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
19.
Ronja Eklund
BK Högland
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Torsdagen den 7 november 19:00
20.
Ruby-Lee Suta
Djurgårdens IF Bowlingförening
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
21.
Stefanie Layrisse
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
22.
Thyra Jacobsson
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
23.
Vilma Ekman
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
Hcp Killar
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Arvid Ekelund
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
2.
Benjamin Hellström
Fyrishof BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
3.
Casper Jakobsson
BK Rosen
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
4.
Charlie Pettersén
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
5.
Daniel Jarbrant
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
6.
Erik Evelönn
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
7.
Fabian Carlsson
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
8.
Felix Möller
Stureby BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
9.
Jonathan Hellström
BC Pegasus
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
10.
José Velásquez
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
11.
Manuel Layrisse
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
12.
Markus Hellström
AIK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
13.
Mattias Jarbrant
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
14.
Melvin Eliasson
Stånga IF
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
15.
Oscar Sjögren
Team Sollentuna
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
16.
Samuel Molin
Kings Pin BK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Lördagen den 9 november 16:30
17.
William Dahlsten
Sundbybergs IK
Bowl4Joy Vårby Grand Prix
Söndagen den 10 november 13:00
Startande spelare:
80
Fördelning pojkar/flickor:
74%/26%
Totalt antal starter:
270
Antal spelade starter:
228
Utvecklat av
(
START
)
(
ANMÄLAN
)
(
STARTER, RESULTAT
)
(
BAROMETER
)
(
SPELARE
)
(
KONTAKT
)
(
HISTORIK
)