Anmälda spelare - Brandbergen Grand Prix
Stockholm Junior Challenge Grand Prix 2019
<< Tillbaka
Open Tjejer/Killar
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Albin Wase
Täby BwK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
2.
Christoffer Cranser
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
3.
Fredrik Andersson
S:t Eriks Bowlingförening
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
4.
Jonathan Olsson
BK Rosen
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
5.
Kim Källström
Kings Pin BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
6.
Kristoffer Sund
AIK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
7.
Malin Berg
BK Rosen
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
8.
Marcus Pettersson
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
9.
Robin Noberg
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
Hcp Tjejer
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Alice Olsson
BK Rosen
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
2.
Astrid Magnusson
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Tisdagen den 5 februari 18:00
3.
Celine Kilander
BK Prime Sthlm
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
4.
Ebba Thelenius
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
5.
Ella Toma
Fredrikshof IF BK
Brandbergen Grand Prix
Tisdagen den 5 februari 18:00
6.
Engla Cotera Nilsson
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
7.
Evelina Lai
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
8.
Felicia Brostedt
AIK BK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
9.
Ida Wistrand
Stånga IF
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
10.
Irma Björell
Kings Pin BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
11.
Isabell From
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
12.
Julia Ekman
Stånga IF
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
13.
Julia Nygren
BK Rosen
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
14.
Linnea Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
15.
Lisali From
B-K Eva
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
16.
Malin Lindström
BK Rosen
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
17.
Mira Erlandsson
AIK
Brandbergen Grand Prix
Tisdagen den 5 februari 18:00
18.
Mirinda Melin
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
19.
Nicole Layrisse
AIK BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
20.
Olivia Ilstedt
AIK BK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
21.
Ronja Eklund
BK Högland
Brandbergen Grand Prix
Tisdagen den 5 februari 18:00
22.
Stefanie Layrisse
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
Hcp Killar
Namn/Klubb
Tävling
Start
1.
Adam Marianiuk
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
2.
Benjamin Hellström
Fyrishof BK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
3.
Casper Jakobsson
BK Rosen
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
4.
Charlie Pettersén
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
5.
Daniel Jarbrant
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
6.
Daniel Marianiuk
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
7.
David Söderlund Bejeryd
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
8.
Emil Löfström
Vendelsö BK
Brandbergen Grand Prix
Tisdagen den 5 februari 18:00
9.
Erik Evelönn
Stureby BK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
10.
Fabian Carlsson
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
11.
Gabriel Norrby
AIK BK
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
12.
Gustaf Bertlid
AIK BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
13.
Jonathan Hellström
BC Pegasus
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
14.
Manuel Layrisse
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
15.
Mattias Jarbrant
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
16.
Melvin Eliasson
Stånga IF
Brandbergen Grand Prix
Lördagen den 9 februari 16:00
17.
Samuel Molin
Kings Pin BK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
18.
William Dahlsten
Sundbybergs IK
Brandbergen Grand Prix
Söndagen den 10 februari 12:00
Startande spelare:
67
Fördelning pojkar/flickor:
73%/27%
Totalt antal starter:
215
Antal spelade starter:
215
Utvecklat av
(
START
)
(
ANMÄLAN
)
(
STARTER, RESULTAT
)
(
BAROMETER
)
(
SPELARE
)
(
KONTAKT
)
(
HISTORIK
)